Spa & Fitness

Royal Caribbean sadece eğlenmenizi, gezmenizi ve farklı rotalar keşfetmenizi sağlamaz aynı zamanda Royal Caribbean ile seyahatiniz sona erdiğinde sağlıklı ve iyi hissetmeniz için size gemide harika hizmetler sunar. Bunlar Spa ve Fitness hizmetleridir. Denizin ve okyanusun üstünde iken Vitality Spa & Fitness’da stresinizden arınabilir, kendinizi yenileyebilirsiniz. Fitness merkezlerinde formunuzu gemi seyahatiniz sırasında da korumaya devam edebilirsiniz.

Vitality Spa & Fitness

Vitality Spa & Fitness’da aromatik yağların etkisiyle kendinizi çok iyi hissedersiniz. Burada yeni nesil bir spa deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Burada gemi seyahatinizin her anında büyüleyici ve harika görünmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. Ayrıca buharla ve tropikal yağmur duşlarıyla huzurlu dakikalar geçirmeniz mümkündür.

Spa Hizmetleri

Vitality Spa & Fitness’da alabileceğiniz çok sayıda hizmet vardır. Bunlardan ilki masaj hizmetidir. Gemi yolculuğu sırasında ve gemiden inip keşfetmek istediğiniz kıyı şehirlerinde gezerken biraz dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda harika bir masaja hayır demezsiniz.

Gemi seyahatinizden döndüğünüzde tamamen yenilenmiş hissetmek için bu hizmetleri de almanızı öneririz. Royal Caribbean gemisinden asla gemiye bindiğiniz gibi inmezsiniz. Bu gemi turu seyahati size hem dünyanın görülesi yerlerini hem de kendinizi gösterir.

Spa Uygulamaları

Sarının, vücudunuz gerçek detoksu yaşasın. Akupunktur ile rahatlayın, kuaförümüzle imajınızı yenileyin. Sıra sizde…

Fitness Merkezleri

Royal Caribbean gemilerinin size ayrıcalıklı bir gemi turu, gemi seyahati ve özel bir tatil sunduğunu gemide geçirdiğiniz her an hissedersiniz. Gemide yaşadığınız her deneyim size Royal Caribbean gemilerinin ve Royal Caribbean misafirlerinin özel olduğunu hissettirir. Gemide spa ve fitness merkezlerinin olması size kendinizi özel hissettirecek özelliklerden biridir. Fitness merkezleri tatilde dahi formunuzu korumanızı sağlar.

Günlük Grup Fitness Eğitimleri

Royal Caribbean gemileri ile dünya üzerinde en gezilesi ve görülesi yerleri gezerken gemide olduğunuz saatler boyunca yapabileceğiniz pek çok etkinlik vardır. Bunlardan biri de fitness eğitimlerine katılmaktır. Fitness eğitimleri günlük grup fitness sınıf eğitimleri şeklinde düzenlenen eğitimlerdir. Ancak eğer egzersizleriniz sırasında kişiye özel danışman yani bir egzersiz, diyet ve yaşam tarzı konusunda profesyonel olan biri ile çalışmak isterseniz Royal Caribbean gemisinde bu imkânı da bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Egzersizinizden sonra isterseniz rahatlayabilir ve saunada ya da havuzda yenilenebilirsiniz.

Yoga ve Zumba

Royal Caribbean gemilerinde bulabileceğiniz diğer egzersiz türleri yoga ve zumbadır. Günlük verilen eğitimlerde yoga ve zumba eğitimleri de verilmektedir. Ayrıca bu eğitimler arasında Pilates ve esneme de vardır. Bu eğitimlere isterseniz grup hâlinde katılabilir ya da birebir eğitimler alabilirsiniz.

Temel Fitness ve Kişisel Eğitim Dersleri

Royal Caribbean gemilerinde sadece fitness ekipmanları değil eğitimler de vardır. Kalp ve damar sağlığınızı iyileştirmek, kaslarınızı güçlendirmek ve vücudunuzun duruşunu düzeltmek için temel fitness eğitimleri alabilirsiniz. Böylece gemiden indiğiniz zaman elinizde hedefleri belirlenmiş bir fitness planı ile evinize dönersiniz.

Eğitim Sunumları ve Çalışmalar

Royal Caribbean gemilerinde fitness merkezinde alacağınız eğitimler ve izleyeceğiniz sunumlar ile kendi egzersiz takviminizi ve beslenme programınızı hazırlayacak seviyeye gelebilirsiniz.