Tecrübeli Gezginler

Royal Caribbean gemileri ile seyahat eden misafir olarak bu lüks ve rahat gemi ile ilk kez seyahat ediyor olabilir ya da tecrübeli gezgin olarak ikinci, üçüncü ya da daha fazla sayıdaki gezinizi gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Royal Caribbean gemisi ile kaçıncı gezinizi yapıyor olursanız olun, bilmeniz gereken unsur Captain’s Club adlı bir kulübün var olduğudur.

Kısa Filmlerimizi izleyin

Captain’s Club Nedir?

aptain’s Club, gemi turu ve gemi seyahati için Royal Caribbean gemilerini seçen misafirlere yani tecrübeli gezginlere sunulan avantajlardır. Royal Caribbean, misafirlerin gemiye verdiği değere Captain’s Club ile cevap vermektedir. Captain’a Club’ın misafirlerine sunduğu çok sayıda avantaj ve ayrıcalık mevcuttur. Her gezide Captain’s Club misafirlerine indirimler, özel teklifler ve sürprizler sunulur.

Captain’s Club üyesi iseniz öncelikli rezervasyonunuz ve ücretsiz çamaşır hakkınızdan, lüks kamaranızın iyileştirilmesine ve özel seferlere erişmenize kadar pek çok ayrıcalıktan ve avantajdan yararlanabilirsiniz. Royal Caribbean tecrübeli gezgin misafirleri dikkatlerin kendi odaklarında olmasını istemektedirler.


Preview Üyeler

Royal Caribbean gemileri ile hiç yolculuk etmemiş yani tecrübesiz bir gezgin iseniz Captain’s Club’a Preview üye olarak girersiniz. Preview üye olarak hiç puanınız yoktur. Bu durumda iken sadece gemi yolculuğu hakkında güncel bilgilerden, indirimlerden, rotalardan ve özel tekliflerden haberdar olursunuz.

Classic Üyeler

Royal Caribbean gemileri ile bir kere yolculuk ettikten sonra Classic üye durumuna yükselirsiniz. Bu da size ayrıcalıklar ve avantajlarla birlikte gelir. Classic üyelik size arttırılmış hizmet, özel indirimler ve sürprizlerle birlikte gelir. Her bir yolculukta Captain’s Club Kutlama Etkinliği’ne de katılırsınız.

Puanınız 2 – 149 arasında ise Classic üye durumunda olursunuz. Puanınız 149’un üstünde olduğunda ise artık Classic üye değil Select üye olursunuz. Puan biriktirmek için gemiyle yolculuk etmeniz ve gemideki hizmetler ile ürünlerden yararlanmanız gerekir.

Enerji veren aktiviteler

İçinizdeki kaşifi keşfedin.Karayiplerde şnorkelle dalış yapın, Alaska buzulunun karşısında tırmanma duvarının tepesine çıkıp tüm manzaraya hakim olun. Meksika ‘ da Maya kalıntılarını ziyaret edin. Seçim sizin.

Select Üyeler

Select üye olmanız için puanınızın 150 – 299 arasında olması gerekir. Select üye olduğunuzda pek çok ayrıcalıktan ve avantajdan yararlanmaya devam edersiniz. Bunlara ek olarak özel erişimlerden, ödüllerden ve her zaman olduğu gibi özel hizmetlerden yararlanırsınız.

Elite Üyeler

Puanınız 300 – 749 arasında olduğunuzda Elite üye olursunuz. Royal Caribbean gemilerinde elite üyeler çok tecrübeli misafirler olarak pek çok avantaj sağlarlar. Bunların başlıcaları gemi seyahati sırasında size sunulacak ödüller, indirimler ve üstün hizmet seviyesidir. Puanınız arttıkça size sunulan hizmetin seviyesi de yükselecektir. Ayrıca Elite üyeler ile Elite Plus üyeler için özel olarak sunulan Captain’s Club Coffee Break ve Kokteyl Saati deneyiminden yararlanmanız mümkün olacaktır. Üstelik Elite ya da Elite Plus üyelerin kendi lüks kamaralarında ya da süitlerinde kalan arkadaşları da bu avantajlardan ve ayrıcalıklardan yararlanma fırsatı bulurlar.

Elite Plus Üyeler

Puanınızın 750 – 2999 arasında olması durumunda Elite Plus üyesi olursunuz. Elite Plus üyesi olduğunuzda üst düzey hizmetlerden ve avantajlardan yararlanmaya devam ettiğiniz gibi indirimler, özel akşam yemekleri ve sınırsız ücretsiz cappucino ve latte içeceklerinden faydalanırsınız. Bunların yanı sıra ücretsiz internet ve daha fazlası size sunulur.

Zenith Üyeler

Tecrübeli Royal Caribbean misafiri ve Captain’a Club üyesi olarak 3000 ve üzerinde puan topladığınız zaman Zenith üye olursunuz. Zenith üyeler Royal Caribbean gemilerinin en sadık misafirleri ve kulübün en özel üyeleridir. Bu üyelik tipi en üst düzey üyelik tipidir. En özel indirimlerden ve üst düzey özelliklerden yararlanmanız söz konusudur. Zenith üye olarak Michsel’s Club Lounge’a girebilir, istediğiniz içecek paketini seçebilir, çamaşır hizmetlerinden ve kapsamlı internet paketinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.