Destek Hattı

5 Yıldızlı Freedom Of The Seas ile Batı Akdeniz (TÜRKÇE Rehberli)

Freedom of the Seas ile Akdeniz
1,396 €
Başlayan Fiyatlarla
Tur Hakkında :
1 Tam 1 Yarım

5 Yıldızlı Freedom Of The Seas ile Batı Akdeniz turu Türkçe Rehber hizmetiyle unutulmaz bir cruise seyahati için sizi bekliyor. Fransa`nın liman kenti Marsilya, Akdeniz`e hâkim manzarası ile birçok medeniyetin izlerini sokaklarında taşır. Marsilya denince akla sabun ve zeytinyağı geliyor. 16. yüzyıldan beri üretilen sabunlar ve zeytincilik yerli halkın geçimini sağlamaktadır.Paris`in iki katı büyüklüğündeki bu şehir bir çok ulustan insanların bir araya geldiği bu antik şehiroldukça kozmopolit bir yapıya sahiptir. İtalyan Rönesansının doğum yeri olarak bilinen Floransa, kültürü ve mimarisiyle dünyaca ünlü bir turizm kentidir. Leonardo da Vinci ve Michelangelo bu tarihi şehirde yetişmiş dünyaca ünlü sanatçılardır. İtalya nın başkenti olan Roma Katoliklerin ruhani lideri Papa nın yaşadığı bağımsız devlet Vatikan şehrinde yer almaktadır. Mimari ve tarihi yönleriyle mutalaka sizlere de hitap edecek Roma da Forum, Sistine Şapeli, Pantheon ve St.Peter Bazilikası görülmeye değer yerlerdendir. Capri,lezzetli pizzaları, muhteşem peynirleri, eski ve tarihi binalarıyla ünlüdür. İtalyanın en ince kumsallarıyla ünlü kent Tiren denizinin kıyısındadır.Lüksün Akdeniz’in doğallığıyla yorumlandığı Capri Adası tatilciler için vazgeçilmez bir şehirdir.

Tur Tarihleri :
A 1.Gün - Barcelona - Ispanya 17:00
B 2.Gün - Provence(marseilles) - Fransa 09:00 - 18:00
C 3.Gün - Nice (villefranche) - Fransa 07:00 - 19:00
D 4.Gün - Florence/pisa(laspezia)italya 07:00 - 19:00
E 5.Gün - Rome (civitavecchia) - Italya 07:00 - 19:00
F 6.Gün - Naples - Italya 07:00 - 18:30
- 7.Gün - Denizde -
A 8.Gün - Barcelona - Ispanya 06:00
BARCELONA - İSPANYA

Barselona, İspanya'da Katalonya Özerk Topluluğu ve Barselona ilinin merkezi ve İspanya'nın ikinci büyük kentidir. Ülkenin kuzeydoğusunda, İspanya-Fransa sınırının yaklaşık 150 km güneyinde yer alır.Barselona İber Yarımadası'nın kuzeydoğu kıyısında yer alır.Avrupa Birliği sınırları içindeki altıncı büyük metropoliten alandır.

PROVENCE(MARSEILLES) - FRANSA

Fransa’nın güneydoğusundaki “Provence” bölgesinin merkezi Marsilya kentidir. Fransa’nın, başkent Paris’ten sonra 2. büyük kenti olan  Marsilya; leziz yemekleri, doğal güzellikleri ile dünyanın dört bir yanından gezginleri ağırlamaktadır.

NICE (VILLEFRANCHE) - FRANSA

Nice , Güney Fransa 'da, Akdeniz sahilinde, Marsilya ile Cenova arasında yer alan bir şehirdir.Fransanın en önemli turizm merkezlerinden biridir. Fransa'nın beşinci büyük şehri olan Nice her yıl düzenlediği organizasyonları ve eşsiz doğasıyla milyonlarca turisti ağırlamaktadır.

FLORENCE/PISA(LASPEZIA)İTALYA

La Spezia italya 'nin Ligurya  bölgesinde bulunan en önemli şehirlerindendir. Ligurya Denizi  sahillerinde Genova ile Pisa arasinda konumlanmistir. Bu sehirin limani Italya'da en onemli ticari sivil ve ana İtalyan askeri liman niteligindedir. İtalya 'nın sanat dolu şehri Floransa ise Toskana bölgesinin başkentidir.İtalyanın ve Avrupanın en önemli ticaret merkezlerinden biridir.


ROME (CIVITAVECCHIA) - İTALYA

İtalya 'nın,  Lazio  bölgesinin ve aynı zamanda Roma ilinin başkentidir. Roma hem şehir hem de özel komün statüsü taşır. Tiber ve Aniane nehirleri arasındadır. Katoliklerin ruhani lideri Papa 'nın yaşadığı bağımsız devlet Vatikan'da yer almaktadır. Bu sebeple Roma'ya bazı kaynaklar tarafından iki devletin başkenti de denilmektedir.

NAPLES - İTALYA

Napoli güney İtalya 'nın Campania  bölgesinde ve kendi ismini taşıyan Napoli ilinin merkezidir. İtalya'nın nüfus itibariyle, Roma  ve Milano 'dan sonra üçüncü büyük şehridir.Napoli limanı Akdeniz'in ve Avrupa'nın en büyük limanlarından biri olup yakında bulunan birçok küçük Akdeniz adalarına, Sardinya 'ya,  Sicilya 'ya, Eoliyen adalarına,  Korsika 'ya ve Tunus 'a giden feribotların merkez limanıdır.

Freedom of the Seas ®

Freedom of the Seas ile tanışın. Bu gemi dünyadaki ilk denizler üstü sörf havuzu, heykeller, şelaleler ve yer gayserleri ile kaplı the H2O Zone su havuzu, 11 farklı zorluk derecesine sahip en büyük kaya tırmanma duvarımız ve gemimizin yanında denizden metrelerce yüksekte bir vaha gibi olan jakuzisi ve daha bir çokları ile Royal Caribbean International’ın mühendislik harikası bir baş yapıtıdır. Genişletilmiş kablosuz internet ve cep telefonlarına ulaşabilirlik ve her odada flat ekran tv. 

Bu gemiye inanabilmek için onu görmeniz gerekir.  Freedom Sınıfı gemilerimizin dizaynı sıra dışıdır. Bu denizler üzerindeki en yenilikçi ve aktivite, eğlence ve fırsatlarla dolu 15 katlı gemi size bir deniz seyahatinden fazlasını sunacak ve bu gemiden  kesinlikle ayrılmak istemeyeceksiniz. Freedom Class yenilikçi FlowRider ve H2O Zone’daki gece partileri ile kendi liginin birincisidir.

Denize İniş Tarihi:
2006
Maliyeti:
800 000,000 $
Yolcu:
4,515
Mürettebat:
1,360
Tonaj:
154.000 ton
Uzunluk:
339 Metre
Hız:
22 knot

Cruise Hakkında

Freedom of the Seas ile tanışın. Bu gemi dünyadaki ilk denizler üstü sörf havuzu, heykeller, şelaleler ve yer gayserleri ile kaplı the H2O Zone su havuzu, 11 farklı zorluk derecesine sahip en büyük kaya tırmanma duvarımız ve gemimizin yanında denizden metrelerce yüksekte bir vaha gibi olan jakuzisi ve daha bir çokları ile Royal Caribbean International’ın mühendislik harikası bir baş yapıtıdır. Freedom Sınıfı gemilerimizin dizaynı sıra dışıdır. Bu denizler üzerindeki en yenilikçi ve aktivite,eğlence ve fırsatlarla dolu 15 katlı gemi size  bir deniz seyahatinden fazlasını sunacak ve bu gemiden  kesinlikle ayrılmak istemeyeceksiniz. 

Fransa`nın liman kenti Marsilya, Akdeniz`e hâkim manzarası ile birçok medeniyetin izlerini sokaklarında taşır. Marsilya denince akla sabun ve zeytinyağı geliyor. 16. yüzyıldan beri üretilen sabunlar ve zeytincilik yerli halkın geçimini sağlamaktadır.Paris`in iki katı büyüklüğündeki bu şehir bir çok ulustan insanların bir araya geldiği bu antik şehiroldukça kozmopolit bir yapıya sahiptir.

İtalyan Rönesansının doğum yeri olarak bilinen Floransa, kültürü ve mimarisiyle dünyaca ünlü bir turizm kentidir. Leonardo da Vinci ve Michelangelo bu tarihi şehirde yetişmiş dünyaca ünlü sanatçılardır. 

İtalya nın başkenti olan Roma Katoliklerin ruhani lideri Papa nın yaşadığı bağımsız devlet Vatikan  şehrinde yer almaktadır. Mimari ve tarihi yönleriyle mutalaka  sizlere de hitap edecek Roma da Forum, Sistine Şapeli, Pantheon ve St.Peter Bazilikası görülmeye değer yerlerdendir.

Capri,lezzetli pizzaları, muhteşem peynirleri, eski ve tarihi binalarıyla ünlüdür. İtalyanın en ince kumsallarıyla ünlü kent Tiren denizinin kıyısındadır.Lüksün Akdeniz’in doğallığıyla yorumlandığı Capri Adası tatilciler için vazgeçilmez bir şehirdir.

Ücrete dahil olan hizmetler
Ücrete dahil olmayan hizmetler

*Pegasus Hava Yolları ile Sabiha gökçen Havalimanı – Barselona / Barselona – Sabiha Gökçen Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
*Havalimanı ve Liman vergileri
*Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler

*Seyahat güvence paketi (Türsab tarafından zorunlu tutulan)
*5 Yıldızlı Freedom of the Seas gemimizde 7 gece tam pansiyon (Tüm yiyecekler dahil-özel restoranlara giriş ücretleri hariç) konaklama
*Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
*Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri 

*Limanlarda düzenlenen ekstra geziler  
*Schengen Vizesi
*Yurtdışı çıkış harcı
*Gemideki kapağı kapalı içecekler  
*Kişisel Harcamalar 

*Bahşişler Kişi başı 87,- €  (rezervasyon esnasında ödenir)

* Seyahat sağlık ve iptal sigortası


 
 
 
 
 

KATEGORİKAPASİTE1.KİŞİ2.KİŞİVERGİLERREZERVASYON

 BALKONLU KABİN GARANTİ 2 1,996.00 €

 (7,866.64 ₺)
1,193.00 €

 (4,701.85 ₺)
Dahil Rezervasyon

 
 
 
 
 
 
 
 

KATEGORİKAPASİTE1.KİŞİ2.KİŞİVERGİLERREZERVASYON

 İÇ KABİN GARANTİ 2 1,396.00 €

 (5,501.92 ₺)
893.00 €

 (3,519.49 ₺)
Dahil Rezervasyon

 İÇ KABİN 2 1,496.00 €

 (5,896.04 ₺)
943.00 €

 (3,716.55 ₺)
Dahil Rezervasyon

 OKYANUS MANZARALI KABİN GARANTİ 2 1,796.00 €

 (7,078.40 ₺)
1,093.00 €

 (4,307.73 ₺)
Dahil Rezervasyon

 BALKONLU KABİN GARANTİ 2 1,996.00 €

 (7,866.64 ₺)
1,193.00 €

 (4,701.85 ₺)
Dahil Rezervasyon
Biz sizi arayalım HEMEN BİLGİ İSTE